Hej , tu niekto ?

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ROFL: :Yahoo!: :crazy: %) :Rose: :Search: =@
Ďalšie smajlíky
BBCode je ON
[img] je POVOLENÉ
[flash] je ZAKÁZANÉ
[url] je VYPNUTÉ
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: Hej , tu niekto ?

Re: Hej , tu niekto ?

Poslať od dalibor » 08 Júl 2019, 11:09

Som tu nový a chcel som povedať ahoj! Hi!

gastromania

Poslať od PR » 09 November 2012, 10:15

Nezabúdaj, že tá armáda pracovníkov obce sú hotové hlasy do ďalších volieb... + skoro isté potencionálne hlasy ich rodinných príslušníkov. Toto všetko dokopy= neschopnosť zakrytá populizmom a vypočítavosťou!

Poslať od Hosť » 09 November 2012, 08:29

bryndza píše:A kde bola opozícia za Hubináka ,to Vám nevadilo to ničrobenie ,nevadil Vám plat ktorý odsúhlasili Tí istý poslanci čo osúhlasili plat aj terajšiemu .za hubinaka nicnerobenie? prosim ta , sa robilo ovela viac ako teraz s mensim poctom zamestnancov a projekty ktore sa realizovali uz ani nepocitam.obecna kasa sa plnila a obec bola slusne v pluse. terajsi stav nikto asi ani nepozna, ale myslim si ze uz sa blizime pomalicky do minusu. minuli sa peniaze po hubinakovi , na mzdy sa teraz vyplaca omnoho viac ako predtym a vysledok ziadny. ved sa v vlastne nic za toto volebne obdobie neurobilo. ale skutocne sa treba nad tym zamysliet, nedrzat stranu niekomu, len preto ze je tvojim chlebodarcom. obec by mala fungovat pre obcanov a nie len pre uzku skupinku ludi . obec patri vsetkym obcanom bez rozdielu nie je to sukromny majetok.

Poslať od bryndza » 06 November 2012, 17:41

A kde bola opozícia za Hubináka ,to Vám nevadilo to ničrobenie ,nevadil Vám plat ktorý odsúhlasili Tí istý poslanci čo osúhlasili plat aj terajšiemu .

Poslať od PK » 05 November 2012, 09:55

Bryndza, Bryndza... Ty budeš nejaký zadubený sedlák miestny komunistický, či postkomunistický! Ak má niekto iný názor, pohľad na vec, presvedčenie- tak už je automaticky" rypákom" ? Hovoria Ti niečo pojmy ako" demokracia" , "sloboda prejavu" alebo" opozícia" ? Píše sa rok 2012.

Poslať od bryndza » 04 November 2012, 12:47

Není mrtve, len rypáci spia,alebo čakajú na príležitost.

Hej , tu niekto ?

Poslať od Vykola » 02 November 2012, 05:58

Ahoj , som to ja , alebo je fórum mŕtve ?

Hore