casopis

Kostol, cintorin, fara, farar ...

Poslaťod jana » 06 Február 2012, 20:49

Prosim Vás aké výdavky viete o tom že na hodovej zábave sa zarobilo 600E a boli minuté na kapustnicu kde bolo podĺa Vas pár dochodcov a na Vianočné výstupenie sladkosti pre deti kde som sa už aj ja hanbila koĺko sa toho ušlo vsetkým detom- plne igelitky plne hrste sladkosti- tak to v Drahovciach fakt nikdy nebolo a bola plná sála ale Vy ste tam urcite len ste počuli.
jana

Poslaťod jana » 06 Február 2012, 20:52

Vyrusila ma malá patri tam---- Vy ste tam určite neboli----
jana

Nič nové pod slnkom

Poslaťod Hosť » 06 Február 2012, 23:15

Opäť niektorí občania Drahoviec neostavajú nič dlžný svojej povesti čo sa týka intríg a zákernosti.Kritizovať neustále kritizovať ,ale sami svoje chyby lnevidia,Noviny sú dobré aj som sa na niektorých člankoch pobavil a zasmial akou vtipnou formou sú napísané.Na zadnej strane novín som si prečítal,kto pôsobí v redakčnej rade a zistil som ,že nie je to len M.B a M.M ale aj I.G,J.L,J.Z tak si kladiem otázku či aj títo ľudia by nemali prispievať článkami do obecných novín ,aby na novinách pracovala celá redakčná rada,pretože ich článkov býva poriedko:)Na záver napišem len toľko,že vlastne ,ked sa na tým zamyslím po dobu 4 rokov éry E Hoblináka Vám absolutne nič neprekážalo,boli ste spokojný ,nevypisovali ste ,nič vám nevadilo a teraz po roku bačovania nového starostu máte stále len nejaké problémy pritom veci sa pohli k lepšiemu tak Prosím Vás spamätajte sa už konečne.Vopred Ďakujem :D
Hosť

Re: Nič nové pod slnkom

Poslaťod Hosť » 07 Február 2012, 06:06

Anonymous píše:Opäť niektorí občania Drahoviec neostavajú nič dlžný svojej povesti čo sa týka intríg a zákernosti.Kritizovať neustále kritizovať ,ale sami svoje chyby lnevidia,Noviny sú dobré aj som sa na niektorých člankoch pobavil a zasmial akou vtipnou formou sú napísané.Na zadnej strane novín som si prečítal,kto pôsobí v redakčnej rade a zistil som ,že nie je to len M.B a M.M ale aj I.G,J.L,J.Z tak si kladiem otázku či aj títo ľudia by nemali prispievať článkami do obecných novín ,aby na novinách pracovala celá redakčná rada,pretože ich článkov býva poriedko:)Na záver napišem len toľko,že vlastne ,ked sa na tým zamyslím po dobu 4 rokov éry E Hoblináka Vám absolutne nič neprekážalo,boli ste spokojný ,nevypisovali ste ,nič vám nevadilo a teraz po roku bačovania nového starostu máte stále len nejaké problémy pritom veci sa pohli k lepšiemu tak Prosím Vás spamätajte sa už konečne.Vopred Ďakujem :D

ved ty sam neveris tomu ze sa veci pohli k lepsiemu.ak tomu naozaj veris , si bud trosku jednoduchsi a nevidis ako to funguje ,alebo sa tie veci k lepsiemu pohli pre teba ,ale nie pre zbytok dediny. nezabudajme ze starosta a obecne zastupitelstvo ma sluzit ludom a nie opacne. a co sa tyka tych 600€ co sa akoze zarobilo na tej drahovskej zabave , kde su zdokladovane ? a kolko boli naklady na tuto zabavu? ved ako sa da kontrolovat prijem z tychto podujati, ked je vsup lubovolny? nemyslim zi ze ludia co pisu nieco co nie je v sulade s vasimi predstavami nechcu niekomu ublizit,podla mna chcu len poukazat na zufalu situaciu, ktora tu prave je. asi sa im nieco nepaci. nad tym treba tiez porozmyslat, ved chod dediny nie je len zabava a alkohol. dakujem
Hosť

Poslaťod jana » 07 Február 2012, 07:46

Pochopila som Vaše IQ, ved zisk je výsledok nákladov a príjmov a ktomu alkoholu tak to urcite píše dobrý notak boli akcie kde bola len minerálka a tých bolo dost.Prosim pochvalte tých chalanov co tu začali čosi organizovat.Som zvedavá kto bude organizovat zábijačku čí zasa tá ,,neschopná,, partia ako vždy a Vy potom možte znova kritizovat.
jana

časopis

Poslaťod PK » 07 Február 2012, 09:45

Nie je zlé, že sa čosi organizuje, aj uroveň to má takú ako má- to nech si každý urobí obraz sám... Pravdou však je- ako to tu už ktosi napísal,, že tu sa nečinnosť schováva za akúsi kultúru!" Nové veci sú len podoťahované projekty bývalého vedenia- to je jednoducho fakt( a to si myslím, že nie som horlivým zástancom p. Hubináka). Občania by zrejme chceli pociťovať vývoj obce smerom vpred pri bežných veciach súvisiacich s každodenným životom, nielen povyrazením si v sobotu, nedeľu, či vo sviatok. A tí chlapci sú naozaj dosť jednoduchí, už ich nechajte na pokoji, určite im tak nepomožete... Robia na čo majú, a ako vedia! Buďte len radi, že tú monografiu o obci nepísali oni, to by bola iná sranda! A hlavne ostuda! Ale ktovie, či by im to aj niekto vydal? Leda tieňový minister kultúry Branislav Monster! Alebo p. starosta obce!
PK

Predchádzajúci

Späť na Cirkev

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť