davajte si pozor

Čo Vás trápi, Vaše problémy, pripomienky, názory, nápady týkajúce sa života v obci ...

davajte si pozor

Poslaťod nerom » 04 Marec 2015, 10:04

chcem upozornit ludi aby si davali pozor na miestnych ciganov. moju mamu, ktora je uz na dochodku v priebehu tyzdna dva krat okradli.
prvy krat cast nakupu, a druhy krat penazenku s dokladmi !
pristavili ju dve ciganky s tym ci nema sliepky, alebo vajcia na predaj a tretia ju medzicasom okradala.
bohuzial bolo to mimo kamier, a nechcela mi povedat ktore ciganky to boli, lebo vie ze keby mi to povie pisalo by sa o tom co by som urobil v novinach.
nie je sranda s dochodkynou vybavovat vsetky doklady..
ako som sa dozvedel nebola urcite prva v drahovciach v poslednych mesiacoch.
nerom

Re: davajte si pozor

Poslaťod admin » 05 Marec 2015, 12:46

KRPZ Trnava |MM| Polícia zadržala dve ženy, ktoré sú podozrivé z lúpeže. 85 ročná pani išla koncom februára okolo 11.00 h v obci Drahovce (okr. Piešťany) bicyklom na nákup. Pri kultúrnom dome si ju vyhliadli dve ženy, pribehli k cyklistke a svojimi telami jej zabránili v ďalšej jazde. Jedna z nich ju sotila do hrudníka tak, že staršia pani spadla na koleno. Následne jej z vrecka vzali peňaženku so 150 eurami. Po lúpeži ženy nasadli do osobného auta Audi A6, v ktorom ich čakal vodič. Olúpená pani, našťastie, neutrpela žiadne zranenia. Na základe videozáznamu z obecných kamier, ktoré podozrivú dvojicu zachytili, piešťanskí policajti ženy vypátrali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ matku Zdeňku (50) s dcérou Renátou (33) obvinil zo zločinu lúpeže a spracoval podnet na ich väzobné stíhanie. Obom ženám, ktoré boli už v minulosti trestané za majetkovú trestnú činnosť a skutok spáchali v podmienke, hrozí za lúpež na chránenej osobe trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov.

http://www.rescueonline.sk/clanky/olupi ... jnej-cele/

http://www.topky.sk/cl/100370/1460413/M ... re-150-eur
Registraciou na tomto fore ziskate moznost vytvarat ankety a hlasovat v nich, mozete upravovat svoje prispevky, pridat obrazok k svojmu menu a nikto iny nebude vystupovat pod vasou prezyvkou. :-)
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Re: davajte si pozor

Poslaťod nerom » 05 Marec 2015, 18:15

mnou spominany pripad sa stal skor.
viem o dvoch okradnutych osobach.
jedna chodi okolo ciganov denne a boji sa proti nim ist, a druha prednedavnom zomrela.
takze realne ich bolo urcite viac.
nerom

Späť na Hlas ľudu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť