Vedenie školy

Základná škola, materská škola, výučba, vzdelávacie aktivity a krúžky...

Vedenie školy

Poslaťod drahovcan77 » 28 December 2007, 14:42

Vôbec nerozumiem tomu prečo naša pani riaditeľka Beňačková zrušila povinné stomatologické prehliadky žiakov počas školského vyučovania. Myslím si že ten jeden deň, ktorý bol na túto prehliadku vyhradený nemôže nijako narušiť harmonogram výučby. Bol by som rád a určite aj ostatní rodičia keby to bolo ako predtým, čiže stomatologické prehliadky počas vyučovania. A taktiež by som rád vedel čo ju k tomu viedlo.
drahovcan77

p. riaditeľka

Poslaťod Danka@azet.sk » 24 Január 2008, 14:34

viedla ju k tomu jej ****** a ústretovosť k rodičom a deťom, proste žena na správnom mieste...len tak ďalej pani nevydarená zdravotná sestra....
Danka@azet.sk

odpad

Poslaťod jj » 25 Január 2008, 07:15

co hovorite na ten odpad co sa objavil na stromoch v parku pred skolou. Tie vtacie krmitka - flasky a statule su "velmi" esteticke a pravdepodobne nastane tuha zima a v skole budu vykrmovat vtactvo z celeho regionu.
jj

odpad

Poslaťod exziak » 06 Február 2008, 16:38

TEN ODPAD NEVISI UZ NA STROMOCH FLASE A SKATULE SA VALAJU PO ZEMI V PARKU PRED SKOLOU DOKONCA SOM TAM VIDEL SKLENNU FLASU OD ALKOHOLU. HAMBA, A TO SI HOVORITE SKOLA! NOVA TABULA VAM NEPOMOZE SPRAVDE SI NAJPRV PORIADOK OKOLO SKOLY A ASI AJ VO VEDENI SKOLY.

:evil: :x =@ :cuz:
exziak

Re: odpad

Poslaťod NASRANYYY » 24 Február 2008, 17:21

VERU TAK.TEJ JEDEN TEN CO VYMESKA CELA TRIEDA SPOLU U ZUBáRA JU FAKT NEZABIJE.ALE ONA JE PANI NAJMúDREJSIA.....TAK NECHAJME JU V TOM ONA AJ TAK ONEDLHO ODíDE...........TO SOM SI NA 100000 PERCENT ISTAAAA!!!!! :P :P :P :P :lol: :lol: 8) 8) 8) :D :D :D A TIE BUDKY PRE VTAKI TO BOL NAPAD ZA MILON!!!!!!VED AKI VTAK BY TAM UZ LEN SADAL????......A TA POSRATA TABULA JE AJ TAK NAKRIVO!!!!!MOZME SA DAT ODPALIT!!!!!§€ :evil: :evil: :evil: :P :P :x
NASRANYYY

Poslaťod Hosť » 17 Apríl 2008, 17:55

tie prehliadky sú v kompetencii rodiča a ked ide o pána doktora tak som rada ze moje deti chodia do Piešťan.a vyjadrenie že pani učiteľky sú neni platené za staranie sa o zuby našich detí ale na to aby ich voľačo naučili.
Hosť

Poslaťod Hosť » 14 November 2008, 14:53

Anonymous píše:tie prehliadky sú v kompetencii rodiča a ked ide o pána doktora tak som rada ze moje deti chodia do Piešťan.a vyjadrenie že pani učiteľky sú neni platené za staranie sa o zuby našich detí ale na to aby ich voľačo naučili.

ale ty co tu k***a mudrujes..sak ten jeden den co spolu vsetci vymeskaju aj spolu dobehnu tak to bolo odjakziva a nebol s tym najmesi problem ale zrzu je to zle!a take dristy ze ucitelky su nei za to platene..sak oni im do huby nekukaju len ich tam odvedu.to je ich povvinost--a taktiez mozeme povedat ze su neni platene behat po vyletoch to mas to iste tu hodinu co ich odvedu k zubarovi neni nic zle a kto ma ineho zubara ten tam na nic pocka taka prehliadka trva aj s cestou 45min...tak ako jedna vyucocvacia hodyna..a ked mate vase deti v pieštanskej skole tak sa sem nemiesajte do sistemu zs Drahovce ale piste si na Pieštanske forum!dakujem..myslim si ze väčšina rodičov tieto prehliadky privitala aspon sa nemuseli uvolnovat z prace..i tak toho maju dost...a aj behania po inych dokotoroch....
Hosť

Poslaťod areva » 22 November 2008, 18:40

hmm anonym ty teda vieš písat :D :D :D klobuk dole :lol:
areva

Poslaťod Hosť » 19 Január 2012, 06:48

Anonymous píše:tie prehliadky sú v kompetencii rodiča a ked ide o pána doktora tak som rada ze moje deti chodia do Piešťan.a vyjadrenie že pani učiteľky sú neni platené za staranie sa o zuby našich detí ale na to aby ich voľačo naučili.

hlúposť - učiteľky by kľudne mohli poňať návštevu stomatológa ako ďalšiu príležitosť deti niečo naučiť. veď vštepovanie základov hygieny nie je úplne od veci a hlavne je pravda, že to uberie rodičom jednu starosť.. a ten stratení deň vyučovania ich nezabije, lebo oni sa tam v tej škole zase až tak veľmi netrhajú - veď o tom vieme svoje :oops:
Hosť

Poslaťod tomas_fashion » 19 Január 2012, 06:52

mimochodom - ako je to s tou výukou CJ? Budú nám naše ratolesti po prijatí na strednú prepadať z AJ?
tomas_fashion

Späť na Školstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť