paliči

Návrhy, pripomienkya debaty týkajúce sa životneho prostredia v obci a jej okolí...

paliči

Poslaťod nasraný » 13 November 2007, 13:58

Čím ďalej tým viac som presvedčený o tom, že Drahovce by sa mali premenovať na Dymovce. Dymí skoro každý, ale nie je dym ako dym! Keď niekto raz za rok spáli suchý bordel zo záhrady - šlak to traf, ale keď niekto páli kdejaké svinstvo vrátane plastov a pod, tak to je už sila. A drzosť. (Nehovoriac o tom , že jen to protizákonné.) Príklad z posledných dní: Hluchá na Kostolnej. Sobota, hody a ona aj s jej podareným synom si urobia na dvore vatru z ktorej dym bol určite černejší ako keď horel Detox. Čo s takýmito ľuďmi? Dolámať ruky, pokutovať nekresťanskými sumami? Ťažko povedať. Možno by aspon starosta mohol takýmto previnilcom dohovoriť. Veď sa jedná o notorických dymičov, ktorí odpad radšej spália ako by ho mali hodiť do kontajnera. Ďalšia skupina sú tí čo kúria kotlami na tuhé palivo. Tiež sú niektorí pekné hovadá a páli v kotloch kdejaké svinstvo. No naozaj neviem čo s takýmito. Postrielať? Snáď. Ale predsa by asi bolo pre začiatok lepšie a s týnito ľuďmi sa porozprával z pozície moci, ktorú predsa len obec do určitej miery má.
nasraný

zber odpadu

Poslaťod domáci » 13 November 2007, 21:46

[premiestne-spojenie tem]

S tým pálením je to tak, že ak niekomu práve vadí dym, nadáva na druhých, ale poto páli aj sám, páli každý kto ma doma nejaký bordel.
( - Česť výnimkám)
Nemôže byť nejaký hromadný zber domového odpadu aspon pri jarnom a jesennom upratovaní - t.j. v Drahovciach Veľká noc a hody??
domáci

dymovce

Poslaťod anonym » 15 Jún 2008, 16:28

Súhlasím s vami. Naozaj by sa Drahovce mali premenovať na Dymovce.
Lebo tu si páli každý čo chce a samozrejme komíny na tuhé palivo, to je kapitola sama o sebe. Sadze, dym zo spálených plastov a všelijalého bordelu, len aby ušetrili, čo na tom, že to všetci dýchame ? Najprv všetci chceli plyn a teraz keď je, budú kúriť v kotloch na tuhé palivo a ten škodlivý smrad budeme dýchať všetci!!! No čo, veď šetríme, len na nesprávnom mieste, na niečo zomrieť musíme.
anonym

Poslaťod areva » 16 Júl 2008, 18:17

hmmm fakt dymovce aj ked ja mam nazov "drbovce"....podla mna je to choroba, lebo to robia ti isty ludia a pravidelne, da sa povedat, že notoricky...je to strašné, človek si nemoze ani poriadne vyvetrat, lebo furt volaky debily palia bordel!!!! sa konecne spamätajte!!!! :evil:
areva

Poslaťod fuck » 17 Júl 2008, 15:09

paliči chceš po xxxx???????????????????????
fuck

vam us fakt drbe???

Poslaťod nepalic... » 18 Júl 2008, 19:17

je to tak,tu si ani vetrat nemozme lebo otvorim okno a volaky drbko zase pali....sak sa us preberte.neni ste tu sami...a mimochodom ak niekto pali tak len raz do roka a to suchy bordel ne plasty..takze tak.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
nepalic...

Poslaťod areva » 19 Júl 2008, 17:02

nepalič: moja reč...neda sa volakedy ani vetrat, lebo volaky debil zas páli!
areva

Späť na Životné prostredie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť