Voda

Návrhy, pripomienkya debaty týkajúce sa životneho prostredia v obci a jej okolí...

Môžete označiť 1 možnosť

Zobraziť výsledky

Voda

Poslaťod Uzivatel » 22 Marec 2007, 14:09

Dnes (22.3.) je medzinarodný de
Uzivatel

voda

Poslaťod obcan » 23 Marec 2007, 09:57

no hlasoval som za a) lebo kazdy drahovcan ma ekologiu v <!>
najprv setci kricali ze henti maju vodovod, jaku mame zlu vodu a neviem co. ked sa spravil vodovod odrazu ho nikto nechce
:D a kazdy pije vodicku z vlastnej studne, lebo je to zadarmo.
teraz budu chciet vsetci kanalizaciu a nakoniec si budu ako vzdy zumpy vypustat do zahradiek a po rolach, sak je to zadarmo.
:o
obcan

Poslaťod mara » 03 Apríl 2007, 13:46

voda z obecného vodovodu by sa mala čerpať, pretože keď stojí v potrubí, tvoria sa tam rôzne mikroorganizmi a veci podobné. tí, ktorí sú pripojení na vodovod by to mali vedieť
mara

vodka

Poslaťod ja » 04 Apríl 2007, 10:15

skor by ma zaujimala kvalita beznej studnovej vody a vody z vodovodu.

o kvalite vody v obci sa hovori kadeco, ale ako je to v skutocnosti netusim.

keby ze viem co pijem tak mozno nepijem to co pijem :-)
ja

Poslaťod mara » 04 Apríl 2007, 12:58

Voda zo studni je na zaklade rozborov oznacena ako nepitna. Je v nej kadečo, hlavne si staci vsimnut, ako vacsina obcanov vypusta zumpy do zahrad, na role... Takze ja by som ani neskusala tu vodu pit :bad:
Mam taky pocit, ze ked obec prevadzkuje obecny vodovod, ten musi splnat iste podmienky a musi byt pravidelne vykonavana kontrola zlozenia vody, tak toho by som sa az tak velmi nebala, i ked mne osobne velmi vadi chlor vo vode.
Ja pouzivam vodu zo studne, mam upravnu vody, pretoze mi nevyhovuje vysoka tvrdost vody, ktoru tu mame - az 36 stupnov nemeckych, ale na pitie si vodu kupujem.
mara

vodka

Poslaťod ja » 04 Apríl 2007, 15:27

no tak to potom nasavam od narodenia nepitnu vodu? :bad:
vlastne vacsinou uz pijem len kupovanu, ale aj tak varime z normalnej - studnovej. rozmyslam nad tym ze si dam urobit rozbor, nech viem na com som %)
a ti "zumpari" by si zasluzili :cuz:
ja

Poslaťod mara » 04 Apríl 2007, 18:08

Myslim si, ze ked je ta voda prevarena, nie je to az taky humus.
Ale pre istotu ja varim z dojcenskej vody, pretoze nechcem aby moja dcera jedla exkrementy mojich susedov %)
Ale ked som bola mala ja, pila som tu vodu a som tu :wink:
mara

Voda

Poslaťod občan drahoviec » 04 Júl 2007, 06:53

Veru.... taký dobrý ""exkrement"" nie je zlý. No nie?
občan drahoviec

voda

Poslaťod Hosť » 12 November 2007, 12:01

to ze sa mina malo vody a preto sa statim znehodnocuje by sa nemalo zohladnovat na ludoch ale na firme co projektovala vodovod. oni su zadpovedni za to.
to ze ludia pouzivaju pitnu vodu na pitie (setria nou) a uzitkovu na vsetko ostatne je spravne.
Hosť

Späť na Životné prostredie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť