Spalovači plastov

Návrhy, pripomienkya debaty týkajúce sa životneho prostredia v obci a jej okolí...

Spalovači plastov

Poslaťod Nas..pajedený » 15 Máj 2009, 08:06

Včera som sa zase musel nasrať. Vonku začalo pršať, konečne celkom "dobrý" vzduch a tu smrad jak hovado!!! Zasmradená pólka štefánikovej a určite aj ďalej, neviem nemal som chuť zisťovať kam ten dym až dofúklo. A odkial to išlo? Prvý dom na kostolnej od družstva (na strane od Váhu). A bol to veru dobre smradlavý (a pravdepodobne dobre jedovatý) dym. Určite nejaké plasty! To sú hovadá. Mohol by stým starosta konečne niečo robiť, napariť im poriadne pokuty a basta! Inak tu na štefánikovej máme tiež takých. Neviem teraz čislo domu, ale vedľa toho domu sú dve volné záhrady. Tí tiež občas dobre zasmradia. Bodaj ich rakovina skosila.
Nas..pajedený

JE TO NORM

Poslaťod Domáci » 15 Máj 2009, 13:53

Je to normálne, že tu musí každý den niekto dymiť a smradiť? My NEPALIČI by sme sa mali dať dokopy a niečo podniknúť. Veď večer sa nedá ani vyvetrať, lebo všade je smrad z dymu. A to je iba jar. Čo bude v lete?
Domáci

Poslaťod anonym » 20 Máj 2009, 21:18

hlavne ze su smetiaky na plasty :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!: :!:
anonym

Poslaťod Hosť » 21 Máj 2009, 16:36

akože ja napíšem 2 komentare k tejto chulostivej téme a admin mi ich vymaže???? to kde sme, ved je sloboda slova...nech nadavky vycenzuruje a nie mi da preč celý príspevok... ach jaj :evil: :evil: :evil:
Hosť

Zmazany prispevok

Poslaťod admin » 22 Máj 2009, 06:04

Anonymous píše:akože ja napíšem 2 komentare k tejto chulostivej téme a admin mi ich vymaže???? to kde sme, ved je sloboda slova...nech nadavky vycenzuruje a nie mi da preč celý príspevok... ach jaj :evil: :evil: :evil:

:!: http://www.drahovce.sk/viewtopic.php?t= ... 0632a6045c

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zasahovať do jednotlivých príspevkov, zmazať príspevky alebo jednotlivým užívateľom obmedziť možnosť zúčastniť sa na diskusii, ak príspevky porušujú tieto pravidlá alebo na základe predchádzajúcich príspevkov určitého autora, je podozrenie, že by mohli porušovať tieto pravidlá.

Staci napisat prispevok, ktory neporusuje pravidla a nic sa nebude mazat. A pokial chcete pouzivat v prispevkoch nadavky hned si ich aj cenzurujte
Registraciou na tomto fore ziskate moznost vytvarat ankety a hlasovat v nich, mozete upravovat svoje prispevky, pridat obrazok k svojmu menu a nikto iny nebude vystupovat pod vasou prezyvkou. :-)
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Re: Zmazany prispevok

Poslaťod Hosť » 22 Máj 2009, 10:22

jak si to mám cenzurovať????? a toto sú pravidlá? bohovská diskusia potom, ked sa nemozeme plnohodnotne vyjadrovať!!! :D
Hosť

Re: Zmazany prispevok

Poslaťod admin » 22 Máj 2009, 11:25

Anonymous píše:jak si to mám cenzurovať????? a toto sú pravidlá? bohovská diskusia potom, ked sa nemozeme plnohodnotne vyjadrovať!!! :D

no volaky poradek musi byt :) a osobne sa mi nechce kazdu chvilu strasit na ou a pocuvat staznosti na niektore prispevky. :no:
Registraciou na tomto fore ziskate moznost vytvarat ankety a hlasovat v nich, mozete upravovat svoje prispevky, pridat obrazok k svojmu menu a nikto iny nebude vystupovat pod vasou prezyvkou. :-)
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Poslaťod Hosť » 23 Máj 2009, 12:13

a na ou je čo komunizmus??? ako toto som ešte nepočul, ked sa pánom na ou nepáčia príspevky, nech robia tak, aby tie príspevky nemuseli vznikať. VOLAKY PORADEK PREDSA MUSI BYT!!! 8)
Hosť

Poslaťod McBryan » 23 Máj 2009, 13:31

Anonymous píše:a na ou je čo komunizmus??? ako toto som ešte nepočul, ked sa pánom na ou nepáčia príspevky, nech robia tak, aby tie príspevky nemuseli vznikať. VOLAKY PORADEK PREDSA MUSI BYT!!! 8)

treba sa stazovat tam na OU a nie tu, pretoze tu to asi skonci takto :close: i ked si myslim, ze na OU to skonci tak isto :close: , nuz co sme si zvolili tak to mame :unknown:
"Šťastie je veľké slovo a každý si ho zvyčajne predstavuje inak. Je dobré ho mať, ale ja som sa naň nikdy nespoliehal."
Obrázok užívateľa
McBryan

Poslaťod Hosť » 23 Máj 2009, 16:49

čiže problem s primitívmy (dufam, ze toto sa nemaže) sa u nas v drahovcach asi nikdy nevyrieši....paráda :?
Hosť

Poslaťod Ego » 23 Máj 2009, 16:50

Presne tak ešte ze som ho nebol volit skoda papiera. :lol: :lol: :lol:
Ego

Späť na Životné prostredie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť